instagram otomatik beğeni

En çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan instagram, dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır. İlk olarak İOS işletim sistemi için tasarlanan instagram İphone kullanıcılarının yoğun ilgisinden sonra İOS sistemine sahip olmayan kişilerinde instagram uygulamasına olan taleplerinden sonra uygulama hem android hem de İOS işletim sistemlerinin kullanabilecekleri bir formata dönüşmüştür. Bu şekilde herkesin kullanımına açılan instagram adeta bir patlama yaşamıştır. 9 milyar aktif kullanıcısı ile instagram kullanıcı sayısını da her geçen gün hızlı bir şekilde artırmaktadır. İnstagram üyelik hesapları üzerinden resim paylaşan kullanıcılar bu kalabalık ortamda farklı kullanıcılara hitap ederek takipçi sayısını artırmakta ve sosyal medya da ciddi bir popülarite yakalamaktadır. Hatta pek çok kişi bu kalabalık kullanıcı sayılarını reklam amaçlı kullanmakta ve bu şekilde oldukça önemli gelirler elde etmektedirler. instagram uygulamasında popüler olmak için öncelikli olarak takipçi sayısının ve etkileşimlerin fazla olması gerekmektedir. Yani paylaştığınız gönderilere yapılan beğeniler ve yorumlarda oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı da kişiler ilk olarak takipçi, beğeni satın alma gibi işlemler gerçekleştirmektedirler. instagram otomatik beğeni görünüm olarak popüler bir hesap yaratma izlenimi için yapılan satın alama işlemlerinden bir tanesidir.

instagram otomatik beğeni, tıpkı beğeni satın alma gibi yapılan bir işlemdir. Beğeni satın alırken kullanıcılar genellikle belirli fotoğraflar üzerinden beğeni satın almaktadırlar. Fakat otomatik beğeni aslında tekli beğeni satın alamaya göre oldukça avantajlı ve mantıklıdır. Otomatik beğeni aylık olarak alınan bir pakettir. Bu hizmeti satın aldığınız kişiler size bir ay boyunca anlaştığınız beğeni sayısı üzerinden hizmet sunmaktadırlar. Bir ay içerisinde paylaştığınız tüm resimler sizin satın aldığınız kadar beğeni sayısı kadar anlaşmalı olduğunuz kişiler tarafından beğeniler yüklenmektedir.

Otomatik beğeni almak oldukça avantajlıdır. Her gün birden fazla resim paylaşsanız dahi beğeni sayısınız hemen resimlerine yüklenmektedir. Diğer beğeni satın alma işlemlerinden sizin istediğiniz resimler üzerinden beğeniler sunulmaktadır. instagram otomatik beğeni işlemi daha istikrarlı ve sürekli bir süreç olduğu için profilinize daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

You may also like...