takipçi kazandıran hashtagler

Sosyal medya uygulamaları gün içerisinde her an bağlantı kurduğumuz, paylaşımlar yaptığımız ve kişilerin paylaşımlarını takip ettiğimiz uygulamalardır. En popüler sosyal medya uygulamaları arasında ilk üç sırayı facebook, twitter ve instagram almaktadır. Bu kadar sık kullandığımız sosyal medya uygulamalarında aktif olarak yer alan milyonlarca kişi hesaplarının ve paylaşımlarının daha fazla kişiye ulaşmasını, profillerinin daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istemektedirler. Sosyal medyada var olmayan kişi sayının azlığını göz önünde bulundurursak sosyal medya hesapları günümüzde popülerliği yakalamak için oldukça uygun mecralardır. Zaten son yıllarda ün kazanan, popüler olan tanınırlığı artan pek çok kişi sosyal medya uygulamaları aracılığı ile bu fırsatları elde etmişlerdir. İnstagram uygulaması son yıllarda dünya genelinde milyonlarca kişinin aktif olarak yer aldığı bir sosyal medya uygulaması haline gelmiştir. Hal böyle olunca da instagram uygulamasında hesabı olan bireyler daha fazla kişi tarafından takip edilmek istemektedirler. Aslında takipçi sayısını artırmaya yardımcı olacak takipçi kazandıran hashtagler bu konuda kişilere oldukça faydalı olmaktadır.

Hashtag kullanımı bilindiği üzere etkin paylaşımlar gerçekleştirmek için kullanılması gereken özelliklerden bir tanesidir. hashtagler aslında paylaşım yapılacak olan konu ile ilgili oluşturulmuş anahtar kelimelerdir ve # işareti ile beraber paylaşılır. İnstagram uygulaması üzerinden yapılacak olan paylaşımlar konu ile ilgili hashtagler ile paylaşılırsa, bu görselin aynı konu ile ilgilenen milyonlarca kişi tarafından görülmesine olanak tanımaktadır. Aynı doğrultuda düşünüldüğünde instagram profilindeki takipçi sayısını artırmak isteyen kişiler takipçi kazandıran hashtagler kullanarak takipçi sayılarını artırabilmektedir. Bu sayede instagram profilleri daha popüler bir hesaba dönüştürülebilir.

Paylaşılacak olan resmin altında takipçi kazandıran hashtagler kullanılması takipçi sayısının artırılmasında oldukça önemlidir. Peki, takipçi kazanımına olanak sağlayan hashtagler nelerdir? En çok hangi hashtagler takipçi kazandırır? Profilin takipçi sayısını artırmaya yarayan hashtaglerden bazıları şöyledir; #like, #fallow, #Like4Like, #fallowme, #instalike, #instafallow, #instagood, #tagsforlikes, #swag, #edit, #likeback, #like4like, #instalike, #toprow, #toprow4toprow. Bu hashtagleri resimleri altında paylaşarak daha fazla kişinin gönderiyi görmesine ve profili takip etmesine olanak sağlanarak popüler bir hesap elde edilebilir.

You may also like...